ortopeda działdowo

Oferta Gabinetu

  1. Chirurgia kręgosłupa
  2. Porady lekarskie
  3. USG narządów ruchu
  4. Leczenie osoczem bogatopłytkowym PRP
  5. Terapia białkami aktywnymi
  6. Leczenie chorób zwyrodnieniowych
  7. Leczenie w stanach pourazowych i kontuzjach
  8. Leczenie w chorobach i stanach zapalnych stawów i kości

01.

Chirurugia kręgosłupa

Nasze doświadczenie w leczeniu schorzeń kręgosłupa pozwala nam dostosować procedury chirurgiczne do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami w tej dziedzinie. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego w chirurgii kręgosłupa stosujemy personalizowane podejście do planowania zabiegów.

02.

Porady Lekarskie

ORTMAK Ortopeda Działdowo nie nakłada na pacjentów limitów i presji czasowych! Każdy pacjent otrzymuje tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje, aby lekarz mógł dokładnie zrozumieć jego potrzeby i dostarczyć spersonalizowane porady.

03.

USG narządów ruchu

Naszą praktykę wspomagamy badaniami USG,które umożliwiają szybką i nieinwazyjną ocenę zdrowia. Wykorzystując zaawansowaną technologię ultrasonografii, oferujemy pełny obraz struktury stawów, co pozwala na skuteczną diagnostykę i planowanie indywidualnych strategii leczenia.

04.

Leczenie osoczem bogatopłytkowym PRP

Osocze bogatopłytkowe jest materiałem stworzonym na bazie własnej próbki krwi pacjenta. Terapię stosujemy aby przyspieszyć gojenie uszkodzonych mięśni, ścięgien, kości i stawów. Dzięki wysokiej jakości Osocza Bogatopłytkowego oraz odpowiedniemu dopasowaniu do potrzeb pacjenta skutecznie hamujemy procesy zwyrodnieniowe i zapalne. Cieszymy się również, gdy przynosi ulgę naszym pacjentom w przewlekłych stanach przeciążeniowych stawów.

05.

Terapia białkami aktywnymi

Najnowocześniejsza, niezwykle skuteczna i bezpieczna, biologiczna metoda leczenia choroby zwyrodnieniowej i bólu stawów, która zapewnia doskonały efekt przeciwbólowy i pobudza potencjał regenerujący chrząstki stawowej. Jest to metoda bezinwazyjna. Nasz zespół specjalistów, zwraca uwagę nie tylko na skuteczność, ale również na komfort pacjenta, aby zapewnić bezpieczny i efektywny powrót do zdrowia.

06.

Leczenie chorób zwyrodnieniowych

W chorobach zwyrodnieniowych stosujemy między innymi najnowocześniejszą, biologiczną terapię białkami aktywnymi osocza, która daje świetny efekt przeciwbólowy i pobudza potencjał regenerujący chrząstki stawowej. 

07.

Leczenie w stanach pourazowych i kontuzjach

Ortmak to bezpieczna droga do pełnej sprawności po urazach. Przy zastosowaniu najnowocześniejszych form diagnostyki i metod terapii jesteśmy w stanie skutecznie zadziałać w przypadku złamań kości, zwichnięć, skręceń, zerwaniu więzadeł i innych uszkodzeń w obrębie stawów.

08.

Leczenie w stanach zapalnych stawów i kości

W przypadku chorób i stanów zapalnych kości, staramy się poznać objawy i dokładnie określić przyczynę ich wystąpienia. Jeśli to konieczne, wdrażamy antybiotykoterapię i dostosowujemy indywidualne metody dalszego leczenia pacjenta.

Ortopeda Działdowo